БългарияНовини

Шофьор прегази момиче на пешеходна пътека в София и избяга

Шофьор прегази момиче на пешеходна пътека в София и избяга

Полицията издирва извършителя чрез камерите в района на хотел Милениум

Тежък инцидент беляза вечерта в центъра на София. Шофьор блъсна 24-годишно момиче на пешеходна пътека и напусна мястото на произшествието, без да окаже помощ, съобщи БГНЕС.

Инцидентът е станал малко преди 20:00 часа на кръстовището на булевард „Витоша“ до хотел „Милениум“. Според първоначалната информация водачът е избягал в посока „Моста на влюбените“ при НДК.

Състояние на пострадалата

Младата жена е в състояние на шок. Към момента медицински екипи изясняват тежестта на нейните наранявания. На мястото веднага са пристигнали линейка и екипи на полицията, които са отцепили района за оглед.

Разследване в ход

Служителите на реда са започнали мащабна акция по установяване на извършителя. В момента се изискват и преглеждат видеозаписи от охранителните камери по протежението на булевард „Витоша“, както и от всички бизнес сгради и хотели в околността.

Централната локация на инцидента предполага наличието на множество свидетели и записи, които би трябвало бързо да насочат разследващите към марката и регистрационния номер на избягалия автомобил.

Вижте още

Готов е софтуерът на машините за предсрочния вот

Иван Миланов Иван Миланов

Експерти напомнят да си приготвим пари в брой за Нова Година

Иван Миланов Иван Миланов

Политолози: Предстои мръсна кампания, изпълнена с тежки компромати

Иван Миланов Иван Миланов